BİZ KİMİZ ? 

İzmir’de bilgisayar programlama ve yazılım kodlama alanında faaliyet göstermekteyiz. Kuruluş yaşı olarak genç bir firma olsak da kurucu ekibinin sektörel deneyimi 2003 yılına dayanmaktadır.

NELER YAPIYORUZ ? 

Ana faaliyetimiz otomotiv sektöründe B2B, B2C, C2C, B4B, XML projeleri üzerinedir. Yıllardır içinde bulunduğumuz otomotiv sektöründeki yazılım geliştirme serüvenimize, 2019 yılında barkodlu satış programları sektörünü de ekledik.

NEDEN FİZİKİ ZİYARET KABUL ETMİYORUZ ? 

Bilgisayar programlama ve kodlama faaliyetlerimizi yazılım ofislerimizde dinamik kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Yazılım ofisleri perakende dükkanı gibi bir işleyişe sahip olmadıkları için, tüm satış ve destek işlemlerini fiziki ziyaret olmadan sadece dijital kanallar üzerinden yürütüyoruz. Bu sebeple ofislerimize fiziki ziyaret kabul etmiyoruz. Çünkü buna ihtiyaç duymuyoruz. Teknoloji sayesinde tüm süreci bir tık ile kolay ve hızlı bir şekilde sadece bilgisayarlar üzerinden yönetebiliyoruz.
Tüm hizmetlerimizi sadece dijital kanallar üzerinden sunuyoruz ve fiziki olarak satış destek ofisleri bulundurmuyoruz. Şubesiz olmamızın yarattığı maliyet avantajını program satış fiyatlarına yansıtıyoruz. Teknolojinin gücünü biliyor ve bundan yüksek kapasitede yararlanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kara defter düzeninde kalmamalarına, sisteme ayak uydurmalarına, büyüme hedefi göstermelerine destek olmaktır.

VİZYONUMUZ

Ulusal pazarda, daima sektörün önde gelen yenilikçi, yaratıcı, yapay zeka kullanan işletmelerinden olmaktır. Eski usül satış ve destek yöntemlerinden sıyrılıp, kullanıcıların da tamami ile teknolojiye ilgi duymalarını, teknolojiyi anlamalarını ve hayatlarına dahil etmelerini hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

En önemli politikamız şeffaf olmamızdır. Bunun yanı sıra müşterilerimizin tarafımız ile uyum içinde olması sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktadır. İş disiplinimiz sayesinde standardı bozmuyoruz ve tüm kullanıcılara aynı düzeyde hizmet yaklaşımı sunuyoruz.

”  En kaliteli yazılım, ihtiyaca göre kodlanmış, esnek tasarımı ve modüler

arayüzü ile amacına hizmet eden uygulamadır  “

Bu yüzden kodluyoruz, arayüzü tasarlıyoruz, tüm destek ve yazılım ekibimizle,
ihtiyacı belirliyor ve siz değerli iş ortaklarımız için daima geliştiriyoruz !