Hakkımızda – Ana Sayfa | Uht Bilişim Yazılım | Kurumsal Sektörel İşletme Programları

Hakkımızda

Ana Sayfa >> Hakkımızda

 

Biz Kimiz 

İzmir merkezli yazılım, bilişim, barkod sistemleri ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet göstermekteyiz. Kuruluş yaşı olarak genç bir firma olsak da kurucu ekibinin sektörel deneyimi 2003 yılına kadar dayanmaktadır. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle siz müşterilerimizin firma ve kişisel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız. Hayal edebileceğiniz her türde, her detay ve zorluk seviyesinde, mobil yazılım, web yazılım, web site dizaynı, robot yazılım, barkod yazılım, e-ticaret, b2b, b2c, c2c, seo (arama motoru optimizasyonu) vb. taleplerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Misyonumuz

Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada  müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak, Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak “kaliteli hizmet, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti” anlayışı ile teknoloji hizmetleri sunmak, Müşterilerimizin kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Ulusal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.

Kalite Politikamız

Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.

Faaliyet Alanlarımız

Alanında profesyonel ekibimiz sektörel yazılımları ve barkodlu satış programları kodlamanın dışında, üretim sektöründe kullanılan yerli makinelerin plc yazılımlarını da kodlamaktadır. Web, masaüstü programlama alanında uzmanlaşmış kadromuz oyun sektörüne de 2017 yılında giriş yapmış ve kendini bu alanda geliştirmektedir. Oyun sektöründeki çalışmalarına 2018 yılında başlayan ekibimiz Türkiyede ve Dünyada en çok sevilen fps game türündeki (First Person Shooter) oyun alanında multiplayer bir proje başlatmış olup kodlamaya devam etmektedir.

 

”  En kaliteli yazılım, ihtiyaca göre kodlanmış, esnek tasarımı ve modüler

arayüzü ile amacına hizmet eden uygulamadır  “

 

Bu yüzden kodluyoruz, arayüzü tasarlıyoruz tüm destek ve yazılım ekibimizle projeyi kullanıyor,
ihtiyacı belirliyor ve siz değerli iş ortaklarımız için  geliştiriyoruz !

 

 

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilriz ?