Garanti ve teslimat – Ana Sayfa | Uht Bilişim Yazılım | Kurumsal Sektörel İşletme Programları

Garanti ve teslimat

GARANTİ

Firmamızın satışa arz edilen yazılım ürünleri garantili satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 1 (Bir) yıldır. Firmamızın satışa arz edilen cihaz ürünleri cihaz üretici firma garantisi kapsamında olup 2 (İki) yıl üretici firma garanti kapsamındadır. Cihaz üreticisi firma garantisinden firmamız sorumlu tutulamaz. Belirtilen kapsam ve süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

Firmamızdan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için firmamız dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, onarma vb. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Firmamız dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz. Uygunsuz kullanım ve bilgisayar kaynaklı arızalardan, yanlış kullanım sonucu bozulmuş cihaz ve yazılımlar garanti kapsamı dışındadır. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için İletişim linki altındaki iletişim formunu kullanabilir ya da +90 532 111 82 12 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

KARGO VE TESLİMAT

Gönderim süresi bulunduğunuz bölgenin ve kargo firmalarının bölgeyi ziyaret sıklığına göre farklılık gösterebilir. Siparişlerinizde belirtildiği taktirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo firmasının zamanında teslimat yapamamasından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Eksik arızalı ürünleri kargo teslimatı sırasında tespit edilmesi müşterinin sorumluluğundadır.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilriz ?