GARANTİ KAPSAMI

Firmamızın satışa arz edilen yazılım ürünleri garantili satışa sunulmaktadır. Yazılım ürünlemizin Bug, hata tarafımızdan kaynaklı ise ömür boyu garanti altındadır. Firmamızın satışa arz edilen cihaz ürünleri cihaz üretici firma garantisi kapsamında olup 2 (İki) yıl üretici firma garanti kapsamındadır. Cihaz üreticisi firma garantisinden firmamız sorumlu tutulamaz. Belirtilen kapsam ve süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

Firmamızdan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için firmamız dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, onarma vb. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Firmamız dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz. Uygunsuz kullanım ve bilgisayar kaynaklı arızalardan, yanlış kullanım sonucu bozulmuş cihaz ve yazılımlar garanti kapsamı dışındadır. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için İletişim linki altındaki iletişim formunu kullanabilir ya da +90 532 111 82 12 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

YAZILIM GARANTİ ŞARTLARI

Firmamız tarafından tüm satılan yazılımlar Bug, Hata tarafımızdan kaynaklı ise ömür boyu garanti altındadır ve firmamız tarafından onarılacaktır. Masaüstü yazılım garantimiz aşağıdaki hallerde geçerlidir.

  • Masaüstü yazılımlar bilgisayara kurularak, kurulan bilgisayarın anakart ve işlemcisine lisanslanmaktadır.
  • Her lisans bedeli 1 bilgisayar için geçerlidir ve sadece uygulanan lisansı uygulanan bilgisayarda kapsar.
  • Satın aldığınız lisans uygulanan bilgisayar dışında başka bir bilgisayarda Kullanılamaz, Satılamaz, Devredilemez.
  • Bilgisayar değişikliklerinde ücretsiz 1 bilgisayar değişikliği hakkınız bulunmaktadır. Bu değişim lisansı hakkınızı da kullandığınız zaman 3. ve daha fazlası bilgisayar yada donanım değişiklikleriniz ücretlendirmeye tabidir.
  • Yazılım garantimizin bilgisayarlar ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Bilgisayarlarınızdan kaynaklı arızalarınızı ve problemlerinizi bilgisayarı satın aldığınız firma ya da bilgisayar teknik servisler ile çözmelisiniz.

KARGO VE TESLİMAT

16:00’dan önceki tüm siparişleriniz aynı gün sevk edilmektedir. Teslimat süresi bulunduğunuz bölgenin ve kargo firmalarının bölgeyi ziyaret sıklığına göre farklılık gösterebilir. Siparişlerinizde belirtildiği taktirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo firmasının zamanında teslimat yapamamasından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Eksik arızalı ürünleri kargo teslimatı sırasında tespit edilmesi müşterinin sorumluluğundadır.